Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Автошкола для жінок

Жінка за кермом – дуже цікавий персонаж. Це і богиня, і мавпа з гранатою, і лялька якогось папика, і феміністка і багато інших варіантів! Тема жінки-водія не втрачає своєї актуальності. Так само зростає та їх кількість на дорогах. Більше того, вже ніхто не дивується, побачивши панянку за кермом громадського транспорту або на місці водія в салоні таксі. І якими б гострими жартами щодо макіяжу за кермом, постійним милуванням у дзеркало та інших жіночих штучках не ряснів інтернет, вченими доведено, що жінка за кермом уважніша і кількість ДТП за їх участю значно менша. Принаймні це стосується тих, хто справді сів за кермо з головою, а таких більша частина.

Курси водіння для жінок

Автошкола для жінок

Отже, як і будь-кому, хто бажає отримати права, панночки проходять курси навчання в автошколі. Після різних гострих коментарів щодо цього питання на уроках з боку інших учнів на ринку з’явилася така ніша, як автошкола для жінок. Це з низкою чинників і супроводжується деякими перевагами. Природно, наявність таких шкіл це, свого роду, виклик сильній половині суспільства та доказ того, що дівчата та жінки не така вже й слабка стать, як здається на перший погляд. Крім цього, дуже багатьом, у психологічному плані, легше сприймати та засвоювати інформацію без будь-яких глузувань, докорів та інших нюансів. Все ж таки, жінка жінку розуміє без проблем і це позитивно позначається на процесі навчання загалом.

Автошкола для жінок у Дніпрі – сучасний підхід та гарантований результат! Не варто припускати, що навчання на курсах водіння для жінок проходить у рожевій кімнаті та на транспортному засобі з пухнастими чохлами та плюшевими ведмедиками на торпеді. Теоретичний матеріал подається в доступній формі, зібрано всі актуальні та діючі правила дорожнього руху, підібрано відповідні методичні матеріали. Уроки керування проводяться на справних і доглянутих транспортних засобах з професійними авто інструкторами. Такий комплексний підхід справді вчить водінню. В результаті складання іспитів проходить успішно, практично без стресів і без сонних ночей напередодні, а момент самостійного водіння зовсім близький. Після отримання прав категорії В та інших категорій, наші учні практично не припускаються помилок, які властиві новачкам, не піддаються паніці і, як мінімум, не глухнуть на світлофорах. І кожна стане богинею за кермом без молитов від решти учасників руху 😊

Ціни на програми навчання

I

Категорія А

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 7 000
II

Категорія В

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 400
III

Категорія С

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 000
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: