Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Індивідуальні курси водіння

Індивідуальні курси водіння у Дніпрі – актуальні знання на Ваших умовах. Простими словами, Ви вибираєте, де, коли і на якому транспортному засобі Ви бажаєте навчитися водінню. Отже, курс автошколи за плечима або Ви ще в процесі навчання, але чогось не вистачає – практики, сміливості, впевненості у собі та своїх знаннях. Що у таких випадках рекомендується робити? Записатися на індивідуальні курси водіння Дніпра і через короткий проміжок часу Ви впевнено почуватиметеся на місці водія, а пересування по місту будуть приносити задоволення, а не стрес!

Індивідуальні уроки водіння

Індивідуальні курси водінняІндивідуальні уроки з водіння варто почати з пошуків хорошого та професійного інструктора, який не тільки відповість на всі питання, що Вас цікавлять. Крім того, він допоможе визначити недоліки у водінні, які Ви самі не помічали. Після цього приступаємо до складання графіка занять. Це має відбуватися у зручні дні із запасом за часом. Вам потрібно буде сконцентрувати всі свої думки і увагу на навчанні, тому думки про те, що Ви спізнюєтеся в тренажерку або не встигаєте забрати дитину зі школи зовсім не до місця. Отже, підбирайте дні та час для проведення занять з урахуванням Вашого режиму дня.

Вибір автомобіля також має значення. Якщо у Вас вже є транспортний засіб, який чекає на Вашу готовність до постійних поїздок, то можна проводити індивідуальні уроки в Дніпрі на своїй машині. Це дозволить швидше освоїти свою машину, звикнути до всіх її особливостей та “налаштувати її під себе”. Якщо свого автомобіля немає, то заняття можна проводити на транспортному засобі інструктора з водіння – це цілком нормальна практика, яка жодним чином не відбивається на якості навчання. Індивідуальні уроки водіння у Дніпрі – чудова можливість підготувати себе до “тісного знайомства” з дорожнім рухом нашого великого міста. Щоб уникнути нападів паніки зараз кермом, тремтячих рук, стресів, постійних сигналів і коментарів на свою адресу від інших учасників руху потрібно не так вже й багато – трохи займатися з професійним інструктором, поповнити свої знання тямущими порадами, довести всі навички до автоматизму і можна з повною впевненістю виїжджати на дороги міста! Ми підготуємо Вас практично до всіх можливих дорожніх ситуацій та навчимо спокійно та грамотно їх уникати. Саме це гарантує автошкола «Проспект» усім своїм учням!

Ціни на програми навчання

I

Категорія А

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 7 000
II

Категорія В

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 400
III

Категорія С

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 000
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: