Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Курси екстремального водіння

Курси екстремального водіння потрібні абсолютно всім і кожному, хто планує щодня пересуватися на власному транспортному засобі та не залишатися у збитку, а отримувати від цього задоволення та користь. Навчання в автошколі м. Дніпро Проспект за плечима та водійські права на руках – це, звичайно, добре, але далеко не показник Вашого першокласного рівня водіння та готовності до будь-яких дорожніх ситуацій. >

Уроки екстремального водіння

Безперечно, знімати бойовики, влаштовувати погоні, мчати по всіх полях і скелях, щоб викласти Вам пару уроків екстремального водіння, ніхто не буде, але ми підготуємо Вас до можливих дорожніх ситуацій, які вимагають миттєвої реакції та правильних дій. Отже, курси екстремального водіння у Дніпрі – мінімум часу, максимум знань та навичок. Школа екстремального водіння пропонує своїм учням кілька уроків, програма яких підбирається виходячи з Ваших вимог, побажань та знань. Ніхто не буде місяцями читати лекції – все швидко, якісно та практично! Вам належить освоїти тонкощі керування автомобілем на різних, а в більшості випадків далеко не ідеальних, дорожніх покриттях. Це дозволить впевнено водити транспортний засіб у дощ, ожеледь, снігопади тощо.

Уроки екстремального водіння

Окрім погодних умов, на дорозі є безліч інших ситуацій, у яких отримані знання на уроках екстремального водіння у Дніпрі будуть дуже доречними. Йдеться про інших учасників дорожнього руху та їх дії. Як би ідеально ви не справлялися з коробкою передач, враховували всі дорожні знаки та розмітки, пропускали пасажирів завжди є ті, які мають свої правила, і Вам про них не відомо абсолютно нічого. Щоб не потрапити в просак і не зазнати втрат, будь то фінансові збитки чи фізичні каліцтва, потрібно навчитися бути підготовленим до різноманітних розворотів подій та курси екстремального водіння у Дніпрі допоможуть Вам у цьому!

Школа екстремального водіння

Школа екстремального водіння в Дніпрі – покращення навичок керування транспортним засобом, підготовка до нестандартних дорожніх ситуацій, впевнений контроль автомобіля, спокійна обстановка в салоні та задоволення від водіння в цілому. Це допоможе уникнути різних неприємних ситуацій на дорозі та подальших наслідків. Пройдіть курси екстремального водіння в Дніпрі сьогодні та завтра Ваші руки будуть впевнено крутити кермо і везти Вас у потрібному напрямку! А ми зробимо все можливе, щоб процес навчання був практичним, а інформація від інструктора з водіння актуальною та уроки захоплюючими. Чекаємо на кожного бажаючого!

Ціни на програми навчання

I

Категорія А

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 7 000
II

Категорія В

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 400
III

Категорія С

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 000
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: