Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Курси контраварійного водіння

Уроки контраварійного водіння у Дніпрі знайомі кожному з нас, хоча багато хто навіть не підозрює цього. Отже, незважаючи на те, як довго Ви знаходитесь на місці водія в транспортному засобі, знайомство з іншими учасниками дорожнього руху вже відбулося і враження не завжди позитивні. Школа контраварійного водінняКурси контраварійного водіння Дніпра у автошколі Проспект навчать Вас справлятися з наступними “колегами по цеху”:
– раптовий пішохід, який не лише встиг зберегтися перед переходом дороги незалежно від наявності відповідних знаків та розмітки, але й впевнений у Ваших свердатностях одночасно без будь-яких проблем зупинити транспортний засіб за частки секунд. На жаль, таких дуже багато; – водій іншої машини, який крім свого автомобіля не бачить нікого і нічого – у нього свої дорожні знаки та правила щодо інших учасників дорожнього руху; – наші прекрасні та постійно ремонтовані дороги – їх стан викликає змішані почуття як у водіїв, і у пішоходів. Безліч ям та нерівностей ускладнюють рух, оскільки дбайливе ставлення до свого транспортного засобу потребує акуратного проходження проблемних ділянок.

Школа контраварійного водіння

Школа контраварійного водіння Дніпра – чудова можливість не лише підвищити рівень своїх навичок у плані керування транспортним засобом. Протягом курсу Ви будете вивчати різні прийоми, інструктора з водіння дають знання та застосування яких дозволить без проблем впоратися із зазначеним вище переліком інших учасників дорожнього руху з мінімальними втратами для себе.

Крім машин, пішоходів, велосипедистів та стану дорожнього покриття внести свої корективи може й природа. Сльота та ожеледиця вимагають від водія навичок ковзання, повного контролю транспортним засобом та загальної оцінки дорожньої обстановки. Все це дозволяє уникнути дорожніх аварій, поломок автомобіля і, звичайно ж, тривалих затримок у дорозі. Дощі та зливи, у свою чергу, не лише знижують видимість, а й ховають наші улюблені ями на дорогах. Можна попрощатися з колесом або диском загалом, а можна потрапити і в серйознішу дорожню пригоду.

Курси контраварійного водіння

Курси контраварійного водіння у Дніпрі – можливість кожного розширити вже наявні знання та придбати нові, які щодня робитимуть із Вас першокласного водія. Ви будете здатні уникнути ДТП, правильно повернути кермо в тій чи іншій ситуації, вчасно оцінити дорожню обстановку і зробити правильні маневри на своєму автомобілі, не впіймати яму та зберегти колеса свого автомобіля, уникнути занесення на вкритих ожеледицею дорогах та багато іншого. Всі ці знання вже чекають на Вас у школі контраварійного водіння в Дніпрі!

Наші принципи

6 причин обрати нашу автошколу
I

Жодних прихованих платежів

Повідомляємо точні суми та строки перед укладанням договору. Є розстрочка платежу.
II

Колектив автошколи

Веселий, стресостійкий та пунктуальний. Навчають як чоловіки, так і жінки.
III

Транспорті засоби

МКП, АКП, електромобілі та симулятор. Чисті та приємно пахнуть. Клімат контроль. Гідропідсилюва
IV

Викладачі та інструктори

Постійно навчаються. Працюють за чек-листом МРЕВ. Онлайн у Telegram. Легко поміняти.
V

Кожному клієнту

Персональний менеджер. Теорія офлайн та онлайн. Широкий вибір груп та адрес. Автосимулятор.
VI

Наші автокласи

Комфортні столи та сидіння. Зручне розташування у місті. Клімат контроль.
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: