Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Курси водіння фури

Курси далекобійників – швидкий і практичний спосіб освоїти всі тонкощі керування дійсно великою машиною. Потрібно не просто знати педалі та порядок їх натискання, а чітко стежити за габаритами всього автомобіля та реально оцінювати можливість руху на тій чи іншій ділянці дороги. Крім цього, водій відповідає за збереження вантажу. Попит на цю категорію водіїв був, є і буде. Перевезення великих обсягів товарів та великогабаритних позицій завжди актуальні і кількість вантажоперевезень тільки зростає.

Навчання водінню на фурі

Уроки водіння на фурі

Навчання водінню на фурі вимагає певних ресурсів, тому самостійно освоїти такий вид транспорту практично неможливо. Все-таки фура – це не мотоцикл і не дідуся копійка, яку можна вивчити до болтиків і тренуватися водінню у дворі або на околиці. Уроки водіння на фурі проводяться на спеціально підготовлених та обладнаних майданчиках. Це дозволяє відчути габарити транспортного засобу, освоїти розвороти, паркування, задній хід, заїзд на підйоми, об’їзд перешкод та інші особливості керування фурою.

Уроки водіння на фурі

Уроки водіння на фурі у Дніпрі – це актуальні знання та навички, які можна отримати у найкоротші терміни, за прийнятними цінами та за участю професійних інструкторів. Головна автошкола Дніпра Проспект пропонує абсолютно кожному бажаючому отримати додаткову категорію прав водія. На вас чекає справний транспортний засіб, на якому проходитимуть практичні заняття спецмайданчик для тренувань та успішне завершення курсу. Протягом навчання водінню на фурі Вам доведеться пройти теоретичний курс, який познайомиться з транспортним засобом, розтлумачить основні технічні характеристики і можливості даного автомобіля. Паралельно з теоретичним курсом освоюватимете водіння на практиці. Це буде безпосереднє ведення у присутності інструктора. Завдання Вашого наставника полягатиме в наочному контролі застосування отриманих Вами знань, виправленні помилок новачка, актуальних підказках та питомих порад. В результаті успішного навчання Ви з легкістю будете відчувати габарити керованого Вами автомобіля, спокійно заїжджати на завантаження/розвантаження фури, вибирати маршрут з урахуванням прохідності транспортного засобу та впевнено почувати себе за кермом! Старт навчання водінню фури, курси права категорії С сьогодні – запорука успішного керування транспортом найближчим часом!

Ціни на програми навчання

I

Категорія А

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 7 000
II

Категорія В

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 400
III

Категорія С

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 000
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: