Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Нові правила отримання прав водія в Україні

У 2022 році встановлено нові правила отримання прав водія. Дані зміни торкнуться майбутніх водіїв, які одержують пластик з 24 липня незалежно від обраної категорії.

Нові правила здачі на права в Україні 2022

Як отримати права водія?

Нові правила здачі на права 2022 року розділили навчання та отримання автомобільних прав на кілька етапів. Тепер, щоб проекзаменуватись, необхідно пройти почергово навчання в автошколі та відвідування Сервісного Центру. Сам алгоритм навчання роздільний і на кожен напрямок виходить окреме свідоцтво.

Після навчання теорії (перший етап) у спеціалізованому закладі – автошколі, учень отримує після закінчення свідоцтво про проходження курсів теорії. При цьому було скасовано внутрішню перевірку учнів у закладі. Цей документ дійсний протягом одного року і після успішного складання теорії в СЦ МВС, майбутній водій допускається до другого етапу – практична підготовка в авто-, мотошколі. Особливістю практики є обов’язок проведення фахівцями внутрішньої оцінки навичок учня. По завершенню практики надається свідоцтво, що підтверджує закінчення курсу водіння. З цим документом дозволяється складати останній іспит – практичний. На сьогоднішній день складання іспитів можливе у різних Сервісних Центрах, незалежно від місця проживання та реєстрації. При успішній здачі водій отримує посвідчення водія на відповідну категорію.

Як отримати права

6 кроків дорогою до довгоочікуваних прав

Зв'язуєтесь з менеджером автошколи

Підбираємо зручний клас та час занять.

Початок теоретичних занять

Паралельно проходимо медкомісію для водіння.

Готуємося до практичних занять

На уроці «будівля автомобіля» готуємось до водіння.

Підбір інструктора з водіння

І початок практичних занять транспортним засобом.

Підготовка до фінального іспиту

Внутрішній іспит в автошколі з теорії та практики.

Іспит у «Сервісному центрі»

Отримання посвідчення водія та привітання.

Нові правила навчання в автошколі — особливості

Виходячи з оновленої процедури здачі та етапів отримання пластику водія були сформовані нові правила навчання в автошколі. Ці зміни внесли низку особливостей:

  • Теоретичний курс може бути скорочено до мінімальних термінів – від 4 тижнів. Мінімальна тривалість навчання може залежати від кількості занять на тиждень та годин проведення, а також від інтенсивності матеріалу, що надається.
  • Відвідування занять з теорії та практики тепер можливе у різних автошколах.
  • Скасовано теоретичний внутрішній іспит.
  • Свідоцтво про закінчення теоретичної підготовки має строк дії 1 рік.
  • Після успішного складання теорії, автошкола має право приймати учнів на практичний курс водіння з подальшим проведенням внутрішнього іспиту.
  • Отриманий документ про завершення практики діє 2 роки. Протягом цього терміну учень може покращити свої навички та після успішно скласти іспит у Сервісному Центрі.

Особи, що почали проходити навчання до запровадження нової системи проведення навчання, відповідно до минулих норм закінчують курси та складають іспити за старою процедурою.

Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: