Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Як перевірити поліс ОСЦПВ?

Поліс страхування цивільної відповідальності – обов’язковий документ, що має бути за водія, керуючим транспортним засобом. Однак, при його оформленні, пошуку дешевих варіантів нерідко можна нарватися на шахраїв. Розглянемо інструкції, як перевірити поліс ОСЦПВ.

Як перевірити поліс ОСЦПВ?

Як перевірити страховий поліс ОСЦПВ на справжність в Україні?

Як перевірити поліс ОСЦПВ на справжність в Україні? Розрізняються три способи, доступні для перевірки дії такого документа.

  1. Можна безпосередньо звернутися до МТСБУ, для вивчення справжності поліса, використовуючи спеціальний номер телефону або увійшовши на офіційний веб-сервіс. Зателефонувавши до центру страхового бюро України, слід надати оператору інформацію, пов’язану з вашим випадком для оперативного виконання перевірки. У телефонному режимі називається серія та номер поліса чи номер автотранспорту, що оформлений за цим документом. Час виконання роботи – трохи більше 10-20 хвилин.
  2. Наступний спосіб – перевірити поліс ОСЦПВ онлайн через сайт. Пошук документа проводиться за допомогою внесення даних до пошукової системи за номером поліса із зазначенням дати, що цікавить, або державного номера ТЗ. При автомобільній пригоді учасники ДТП можуть перевірити онлайн за кілька хвилин дію своїх бланків і вибрати відповідні заходи.
  3. Перевірка термінів та справжності може бути здійснена через мобільний додаток «ДіЯ». Коли вносяться дані з технічного паспорта авто, телефон підтягує всю інформацію, надану страховим бюро. Переходячи в необхідне меню та виборі документа, за його кольором можна визначити актуальність та справжність поліса. Рожевий колір повідомляє про діючу ОСЦПВ, жовтий – зворотнє. Через застосунок додатково надається інформація про компанію, що оформляла бланки.

Перевірити страховий поліс можна і в самій фірмі, де було здійснено оформлення шляхом відвідування їх офіційного сайту та внесення відповідних даних.

Як отримати права

6 кроків дорогою до довгоочікуваних прав

Зв'язуєтесь з менеджером автошколи

Підбираємо зручний клас та час занять.

Початок теоретичних занять

Паралельно проходимо медкомісію для водіння.

Готуємося до практичних занять

На уроці «будівля автомобіля» готуємось до водіння.

Підбір інструктора з водіння

І початок практичних занять транспортним засобом.

Підготовка до фінального іспиту

Внутрішній іспит в автошколі з теорії та практики.

Іспит у «Сервісному центрі»

Отримання посвідчення водія та привітання.

Перевірка за серійним номером

Перевірка бланку за серійним номером страхового поліса відбувається через оператора моторного бюро чи спеціалізованих офіційних інтернет-сервісів. Для відповідної перевірки через сайт МТСБУ необхідно вибрати розділ «шукати за номером ОСЦПВ» та ввести дві літери та сім цифр бланка, не використовуючи поділів та додаткових знаків.

Якщо такий документ є справжнім, то водій обов’язково його побачить у єдиній базі від бюро. При зворотному результаті необхідно врахувати, що фальшиві бланки не мають жодного впливу та отримати виплату за страхового випадку не вийде.

Оформлення полісу цивільної відповідальності слід виконувати саме у перевіреній та діючій страховій компанії. Рекомендується після отримання поліса відразу ж звернутися до послуг перевірки його дійсності, щоб уникнути неприємних наслідків у майбутньому.

Перевірка страхового поліса за номером авто

Підробити страховий документ не складно і цією можливістю активно користуються псевдокомпанії з метою наживи.

Відрізнити справжність від фальшивки досить легко – спеціальний бланк містить водяні знаки та засвідчується печаткою. Для максимального спокою поліс перевіряється через Моторно Транспортне страхове бюро, оператора, сайт чи додаток.

У реєстр МТСБУ, на офіційному сайті, слід перейти до розділу «Перевірка авто за номером», внести в поле номер автомобіля кирилицею або латиницею без пробілів та тире. Потім вказати дату початку дії страхового полісу.

Не виключається надання системою даних у різних варіантах, зважаючи на те, що на один номер може бути оформлення декількох транспортних засобів.

У разі ДТП, якщо один із учасників події проінформував про наявність страхового полісу, його можна перевірити на місці для визначення достовірності.

Автошкола “Проспект” проводить постійний набір груп на категорію “A”, “В”, “С”, навчання на права категорії “D”, корпоративне навчання управлінню автомобілем для співробітників вашої компанії. Для запису на навчання зв’яжіться з менеджером за тел +38 (067) 572-68-42 (Telegram) або залиште заявку на сайті.

Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: