Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Як підтвердити водійський стаж в Україні?

У липні 2020 року набуло чинності законодавство щодо спрощеної процедури підтвердження фактичного досвіду керування транспортними засобами. Тепер водійський стаж можна підкріпити достатньою кількістю документів.

Що таке водійський стаж?

Наявність посвідчення водія може створювати картину накопичення водійського досвіду, проте стаж управління не залежить від того, коли саме було отримано пластик у Територіальному Сервісному Центрі МВС. Підтвердження водійського стажу для різних категорій автотранспорту відрізняється один від одного, через що і вимоги достовірності термінів водіння різняться.

Як рахується водійський стаж, розглянемо детально. Якщо автолюбитель має зареєстрований особистий автомобіль, то свідченням буде вважатися саме технічний паспорт ТЗ. Для осіб, що експлуатують авто іншого власника, офіційними документами є техпаспорт та довіреність, офіційно засвідчена нотаріусом (а також договір чи угода). Маючи на руках необхідні документи, водієві не важко закріпити підтвердження водійського стажу в сервісному центрі. При відкритті категорій ВЕ, СЕ, С1Е можливість засвідчення досвіду та навичок надається за допомогою основних категорій В, С1, С після одного року управління.

Що стосується отримання D1E, DE, вони стають доступними після підтвердження водійського стажу на категорії D1, DE з більш ніж трирічним досвідом керування. В іншому випадку доступ до управління причепами від 750 кг буде неможливим і ТСЦ МВС змушений відхилити ваше прагнення до розширення досвіду.

Стаж водіння є обов’язковою умовою для відкриття більш високих категорій, що вимагають серйозної відповідальності від автолюбителя.

Як отримати права

6 кроків дорогою до довгоочікуваних прав

Зв'язуєтесь з менеджером автошколи

Підбираємо зручний клас та час занять.

Початок теоретичних занять

Паралельно проходимо медкомісію для водіння.

Готуємося до практичних занять

На уроці «будівля автомобіля» готуємось до водіння.

Підбір інструктора з водіння

І початок практичних занять транспортним засобом.

Підготовка до фінального іспиту

Внутрішній іспит в автошколі з теорії та практики.

Іспит у «Сервісному центрі»

Отримання посвідчення водія та привітання.

Які документи є підтвердженням водійського стажу?

Стаж водія – засвідчений у паперовій формі документ, що надається до Сервісного Центру у разі відкриття нових, вищих категорій. Для повноцінного проходження іспитів у держустанові необхідно надати відповідні документи залежно від того, ким є водій транспортних засобів. А саме:

  • Для допуску на інші категорії, якщо водій є власником автотранспорту, підтвердження досвіду та навичок офіційно фіксується технічним паспортом.
  • Якщо ж власник автомобіля передав під керування іншому автоаматору на законних підставах своє ТЗ, то такій особі слід надати реєстраційний документ та засвідчені папери, що підтверджують право передачі (довіреність, договір чи угоду).
  • Особа, що працює водієм, має підтвердити стаж за допомогою трудової книжки, довідки з місця працевлаштування. У ньому має бути зазначено дату про призначення робітника на посаду водія, з якого строку особа є водієм, марки автотранспорту та його номерного знака, що закріплені за ним. Такий документ повинен мати офіційний підпис від роботодавця із закріпленою печаткою. Якщо здійснювалася ліквідація підприємства, надання інформації з трудової книжки відбувається в установленному порядку.
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: