Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Автокурси у Дніпрі

Проходження та успішне вивчення курсів водіння в автошколах Дніпра є обов’язковою умовою для отримання посвідчення водія. Всі ми знаємо, що теорія без практики практично безсила, незалежно від рівня знань теоретичного матеріалу. Але й практика без будь-яких знань ні до чого доброго не призведе

Автокурси у Дніпропетровську

Щоб пройти цей етап успішно потрібно дотримуватися кількох простих порад.

  • По-перше, курси водіння у Дніпрі не повинні лякати – кожен урок має відбуватися у спокійній обстановці з точним та виразним поясненням тих чи інших ситуацій. Щоб досягти такого ефекту, необхідно знайти, скажімо так, «свого» інструктора з водіння. Ви повинні розуміти вашого наставника, а він, у свою чергу, повинен уважно стежити за вашими успіхами та фіксувати всі аспекти, які ви не повністю засвоюєте.
  • По-друге, вам необхідно скласти графік курсів водіння таким чином, щоб не вийшло «галопом Європами». Тобто ви повинні не тільки фізично бути присутніми на занятті, але й подумки. Підберіть зручний час, в період якого ви не будете переживати, що спізнюєтеся кудись або щось не встигаєте зробити і т.п. потрібно концентрувати свою увагу на навчанні і тільки, адже ви збираєтеся стати учасником дорожнього руху, де не можна рахувати ворон!

Наші принципи

6 причин обрати нашу автошколу
I

Жодних прихованих платежів

Повідомляємо точні суми та строки перед укладанням договору. Є розстрочка платежу.
II

Колектив автошколи

Веселий, стресостійкий та пунктуальний. Навчають як чоловіки, так і жінки.
III

Транспорті засоби

МКП, АКП, електромобілі та симулятор. Чисті та приємно пахнуть. Клімат контроль. Гідропідсилюва
IV

Викладачі та інструктори

Постійно навчаються. Працюють за чек-листом МРЕВ. Онлайн у Telegram. Легко поміняти.
V

Кожному клієнту

Персональний менеджер. Теорія офлайн та онлайн. Широкий вибір груп та адрес. Автосимулятор.
VI

Наші автокласи

Комфортні столи та сидіння. Зручне розташування у місті. Клімат контроль.

Питання вартості також може вплинути на якість автокурсів у Дніпрі. У разі проблема може виникнути як із боку інструктора, і із боку учня. Наприклад, ви вирішили заощадити та вирішили скористатися послугами з найдешевшими тарифами. У даному випадку не кожен викладатиметься на всі сто за копійчану зарплату. Або ж, навпаки, бувають випадки, коли учень веде себе не належне, аргументуючи це своєю оплатою послуг. У подібних ситуаціях у програші залишаються обидві сторони.

Недорогі автокурси в Дніпрі

Автокурси в Дніпрі мають на увазі також і додаткове навчання у зв’язку з певними обставинами. Всі ми люди, хтось може захворіти, у когось форс-мажори виникають чи багато іншого. У такому випадку ви можете взяти додаткові уроки як теоретичного матеріалу, так і водіння. Таким чином, ви зможете успішно наздогнати всі хвости та успішно підготуєтеся до складання іспитів у ТСЦ МВС. Є права, але не ризикуєте сідати за кермо? Буває, але не варто переживати – ситуація можна виправити. Деякі стикалися із ситуацією, коли права отримані, але можливість керувати автомобілем з’явилася не відразу, а згодом. Одні практикуються на дорозі, інші відповідально ставляться до цієї ситуації. У такому разі вам варто відвідати автошколу та записатися на автокурси у Дніпрі. Вам представиться можливість повторити або краще засвоїти знання теоретичного матеріалу, що бракують, а також повторно пройти курси водіння в присутності інспектора, який підстрахує вас і фізично, і морально. Таким чином, ви і знання освіжите, і додасте собі впевненості, перебуваючи за кермом автомобіля. Більше того, ви самостійно регулюватимете дату, час і періодичність проведення занять.

Ціни на програми навчання

I

Категорія А

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 7 000
II

Категорія В

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 400
III

Категорія С

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 000

Отже, автокурси у Дніпрі дають можливість не лише новачкам успішно пройти шлях від пішохода до водія, а й власникам прав удосконалити свої знання та навички. Більше того, в нашій автошколі в Дніпрі максимально враховані всі ваші потреби та побажання, що дозволить перетворити навчання на приємний та плідний процес, який буде приємний для обох сторін. Адже сприятливий результат сприяє вашому розвитку як водія та подальшому зростанню популярності автошколи.

Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: