Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Де вигідно купити автомобіль

Рано чи пізно кожен власник прав водія, після навчання в автошколі «Проспект» замислюється про придбання власного транспортного засобу, будь то мопед, мотоцикл чи легкове авто. Одні обмірковують це питання у процесі навчання в автошколі, інші після отримання довгоочікуваних прав. Добре, коли є хороший порадник, який допоможе у питанні придбання автомобіля, але не кожному щастить у цьому плані.

Де купити новий автоДе вигідно купити машину

Новий автомобіль, це, звичайно, добре, але не кожен ризикує набирати досвід водіння на новому транспортному засобі. Та й фінансове питання не кожному доступне. Але не варто завчасно засмучуватися – авторинок сповнений пропозицій як нових авто, так і вживаних. Є маса транспортних засобів, які доступні у фінансовому плані та у хорошому технічному стані. При правильному підході до справи можна придбати відмінний автомобіль, який стане чудовим помічником у ваших починаннях водія.

Де і як правильно придбати новий автомобіль

Є безліч місць, де продають автомобілі – як нові, так і старі. Відкривають список, звичайно, автосалони. Слідом за ними йдуть торгові майданчики з новими та не зовсім транспортними засобами. І, звичайно, інтернет-майданчики, де представлені різні пропозиції з усіх куточків країни.

Якщо знайти де можна купити авто не так і складно, то проводити саму угоду варто дуже уважно, особливо при купівлі підтриманого транспорту. По-перше, перевірте наявність усіх документів. По-друге, ретельно проведіть огляд автомобіля. Якщо чистоту в салоні можна навести самотужки, то з гнилим кузовом доведеться повозиться і вкласти кошти. Крім цього, обов’язково загляньте під капот та оцініть стан усіх деталей. Немає сенсу купувати щось зараз копійки, щоби повністю все поміняти. Це вимагатиме багато часу, сил і фінансів. Пам’ятайте, що утримання автомобіля вимагає постійного контролю його справності і не варто упускати цей момент з уваги при покупці, адже від цього може залежати ваше життя!

Як отримати права

6 кроків дорогою до довгоочікуваних прав

Зв'язуєтесь з менеджером автошколи

Підбираємо зручний клас та час занять.

Початок теоретичних занять

Паралельно проходимо медкомісію для водіння.

Готуємося до практичних занять

На уроці «будівля автомобіля» готуємось до водіння.

Підбір інструктора з водіння

І початок практичних занять транспортним засобом.

Підготовка до фінального іспиту

Внутрішній іспит в автошколі з теорії та практики.

Іспит у «Сервісному центрі»

Отримання посвідчення водія та привітання.
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: