Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Курси водія міжнародника

Водій міжнародник – дуже приваблива робота. І грошей заробив, і світ побачив. У будь-якому випадку, яку мету Ви не переслідували – побувати за кордоном або заробити грошей – пройти курс навчання в автошколі потрібно в будь-якому випадку. Щоб Вас випустили за межі країни, потрібно не тільки добре водити відповідний вид транспорту, але й володіти інформацією щодо правил дорожнього руху за межами нашої батьківщини, так само всі тонкощі перетину кордонів, свої права та обов’язки на митниці та багато іншого.

Курси для водіїв міжнародників

Курси водія міжнародника

Курси для водіїв міжнародників в Україні доступні кожному охочому. Від Вас потрібно надати всі потрібні документи та із задоволенням приступати до заняття. Як показує практика, міжнародні поїздки є актуальними для великих обсягів перевезень. Отже, у Вас мають бути права водія відповідної категорії. Якщо прав та навичок керування фурою або іншого великогабаритного транспорту у Вас немає, то варто задуматися про розширення категорій Вашого посвідчення та пройти курси водіння вантажного автомобіля.

Паралельно варто навчити і технічні особливості транспортного засобу. Водій міжнародник долає сотні кілометрів, а машина не вічна і поломки в дорозі можуть і трапляться будь-якої миті. До цього потрібно бути підготовленим не лише морально, а й мати навички, щоб самостійно усунути багато з них.

Окрім документів та знань, у водія міжнародника ще багато інших відповідальних питань. По-перше, він несе відповідальність за вантаж, а це не малі гроші. Безперечно, високий рівень зарплати у цій сфері приваблює, але не варто забувати і про ризики. По-друге, це фізично тяжко. Постійна напруга та концентрація уваги на дорозі вимотує та потребує багато сил. Крім цього, необхідно вміння добре орієнтуватися місцевістю та вибирати оптимальний маршрут, щоб скоротити час у дорозі. Адже тривала відсутність будинку теж не кожному до вподоби.

Курси водія міжнародника в Україні тільки починають розвиватися і не так просто знайти місце з професійним педагогічним колективом та актуальною методичною базою. Приділіть час для збирання інформації. Знайомство з відгуками допоможе оцінити якість навчання та співвідношення цін на курси. Це дозволить спочатку зробити правильний вибір та вчитися у найкращих! Приходьте до нас і Ви не пошкодуєте – ми зробимо з Вас висококваліфікованого водія-міжнародника!

Наші принципи

6 причин обрати нашу автошколу
I

Жодних прихованих платежів

Повідомляємо точні суми та строки перед укладанням договору. Є розстрочка платежу.
II

Колектив автошколи

Веселий, стресостійкий та пунктуальний. Навчають як чоловіки, так і жінки.
III

Транспорті засоби

МКП, АКП, електромобілі та симулятор. Чисті та приємно пахнуть. Клімат контроль. Гідропідсилюва
IV

Викладачі та інструктори

Постійно навчаються. Працюють за чек-листом МРЕВ. Онлайн у Telegram. Легко поміняти.
V

Кожному клієнту

Персональний менеджер. Теорія офлайн та онлайн. Широкий вибір груп та адрес. Автосимулятор.
VI

Наші автокласи

Комфортні столи та сидіння. Зручне розташування у місті. Клімат контроль.
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: