Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Курси водіння у Дніпрі

Усі ми знаємо, що навчання в автошколах Дніпро, та й в інших регіонах також складається з двох етапів – освоєння теоретичних азів водіння та безпосереднє навчання за кермом автомобіля. Якщо з першим етапом упоратися не так вже й складно, то з водінням потрібно бути уважнішим. Вся справа в тому, що на практиці мало уважно слухати, необхідно ще й застосовувати отримані знання на дорозі, незалежно від ситуації, що склалася.

Отже, водіння у Дніпро – це не лише використання теоретичного матеріалу, а й подальше навчання з урахуванням різних ситуацій на дорозі. Перше, що потрібно зробити, сівши за кермо автомобіля – пристебнути ремінь безпеки! Дрібниця, яку багато хто з учнів випускає з уваги. В основному один урок водіння займає дві години часу. Перші уроки найчастіше проходять курси водіння на території автошколи, точніше – на майданчику. У міру засвоєння матеріалу виставлятимуться різні перешкоди, які вам необхідно успішно подолати. Якщо ж ваш інструктор з водіння бачить успіхи, то наступним етапом буде безпосереднє навчання водінню на дорогах Дніпро. Спочатку, вибираються більш віддалені райони, ви, все-таки, учень. Якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях чи хочете краще закріпити результат, варто обговорити з інструктором додаткові години тренувань. Це допоможе не лише закріпити результат, а й додати впевненості. Додаткові заняття будуть корисні і для покращення, наприклад, вміння паркувати автомобіль у різних ситуаціях.

Як отримати права

6 кроків дорогою до довгоочікуваних прав

Зв'язуєтесь з менеджером автошколи

Підбираємо зручний клас та час занять.

Початок теоретичних занять

Паралельно проходимо медкомісію для водіння.

Готуємося до практичних занять

На уроці «будівля автомобіля» готуємось до водіння.

Підбір інструктора з водіння

І початок практичних занять транспортним засобом.

Підготовка до фінального іспиту

Внутрішній іспит в автошколі з теорії та практики.

Іспит у «Сервісному центрі»

Отримання посвідчення водія та привітання.

Приватні уроки водіння у Дніпрі

курси водіння у Дніпропетровську

Щодо часу проведення занять з водіння, то тут не повинно виникнути складнощів. Час та дні занять підбираються індивідуально – тобто графік курсів ви складаєте разом з інструктором, враховуючи при цьому ваші можливості та побажання. Таким чином, ми готові здивувати вас не лише ціною та якістю навчання, а й можливістю індивідуального відвідування занять.

Підіб’ємо підсумки. Пройшовши курси в автошколі Дніпра, ви не тільки випробуваєте всі свої знання на практиці, а й відчуєте на собі всі принади керування автомобілем. Ви будете максимально підготовлені до майбутніх іспитів, а це вже половина успіху. Ставши володарем прав водія у вас буде значно більше часу для себе, адже у вас з’явиться чудовий помічник, який допоможе його заощадити!

Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: