Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Приватні уроки водіння у Дніпрі

Приватні уроки водіння у Дніпрі з інструктором

Приватні уроки водіння в Дніпрі така ж актуальна послуга, як і навчання в автошколі. Комусь до душі працювати і вивчати нове в колективі, а хтось воліє проводити індивідуальні заняття віч-на-віч з інструктором. Вибір наставника, як і будь-якої іншої послуги, складається з кількох етапів, пов’язаних між собою.

Перше, з чого починаються приватні уроки водіння – вибір авто інструктора, який у найкоротші терміни зробить із Вас адекватного та грамотного водія. Чайників на дорогах таким чином вистачає, так що давайте поповнюватимемо ряди дійсно водіїв, а не прокладок між кермом і сидінням! Отже, висувається пошуки приватного інструктора. Читаємо біографію, ретельно вивчаємо відгуки. На перший погляд, все чудово. Призначається зустріч і знайомимося особисто. Якщо все влаштовує – складаємо графік уроків. Щось бентежить – переходимо до наступного кандидата. Таку схему використовуємо до того моменту, поки не знайдемо інструктора з водіння. Знайшли? Відмінно – рухаємося далі!

Наступним кроком буде складання графіка занять. Приватні уроки у Дніпрі вимагають від учня уваги, зосередженості та часу. Інакше участь буде односторонньою та ефекту від цього не буде. Отже, потрібно підібрати час, коли у Вас буде пара вільного годинника. Абсолютно вільного годинника, щоб думки про те, що кудись треба бігти навіть не відвідували Вашу голову під час занять. Професійний інструктор є, зручний графік складений – настав час приступати до навчання!

Уроки водіння на фурі

Якщо Вам потрібні приватні уроки водіння на фурі, то тут доведеться трохи посилено зайнятися пошуком, оскільки не кожна автошкола технічно обладнана для подібних занять. Фура – не лише вельми габаритний транспортний засіб. Для проведення практичних занять необхідний відповідний майданчик. За її відсутності освоїти основні тонкощі розвороту, паркування, заїзду на платформу, заднього ходу, об’їзд перешкод та інші особливості керування таким автомобілем буде вкрай складно. Та й професійного інструктора ще треба знайти. Але в нашій автошколі є фахівці такого профілю і вже чекають на нових учнів 😉

Приватні уроки водіння у Дніпрі – чудова можливість повчитися у професіоналів у зручний для Вас час. Наші інструктори з легкістю позбавлять Вас поширених помилок новачка, поповнять арсенал водійських прийомів, покажуть кілька практичних навичок. Вам залишається лише практичне застосування отриманих знань.

Як отримати права

6 кроків дорогою до довгоочікуваних прав

Зв'язуєтесь з менеджером автошколи

Підбираємо зручний клас та час занять.

Початок теоретичних занять

Паралельно проходимо медкомісію для водіння.

Готуємося до практичних занять

На уроці «будівля автомобіля» готуємось до водіння.

Підбір інструктора з водіння

І початок практичних занять транспортним засобом.

Підготовка до фінального іспиту

Внутрішній іспит в автошколі з теорії та практики.

Іспит у «Сервісному центрі»

Отримання посвідчення водія та привітання.
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: