Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Водійські права у Дніпрі

Скільки коштує зробити права?

Водійські права у Дніпропетровську категорія В

Якщо Ви захотіли отримати права водія в Дніпрі і шукаєте де б це зробити – сміливо телефонуйте нам за номерами вказаними в контактах. Ми розповімо Вам про те, де можна отримати права у Дніпрі за прийнятною ціною. Також ми готові надати допомогу в отриманні прав водія і допоможемо успішно скласти іспити. З нами Ви навчитеся керувати мотоциклом як профі та відкрити категорії А та А1. Ще Ви можете пройти уроки професійного водіння машини та відкрити категорію В, або опанувати навички їзди на вантажних автомобілях та відкрити категорію прав С. Вартість всіх наших послуг приємно здивує Вас.

На сьогодні права водія – головна умова керування будь-яким транспортним засобом, щоб отримати їх потрібно здати держ. іспит, перед яким, більшість початківців водіїв воліє пройти навчання в автошколі. Ви можете вивчати правила самостійно, проте без професійних інструкторів є можливість, що ви пропустите зміни або не помітите нововведення. Підтримка професіоналів дасть вам і впевненість у своїх знаннях та полегшить отримання прав.

Вибір категорії навчання

Перед початком навчання у автошколі Дніпра варто визначитися з категорією, їх існує кілька видів і від них залежить яким транспортним засобом ви зможете керувати в майбутньому.
Найбільш поширені з них такі:

  • А – Мотоцикли;
  • А1 – Легкі мотоцикли;
  • В – Легкові автомобілі;
  • С – Вантажні автомобілі.

До кожної із запропонованих категорій є свої вимоги щодо навичок, а також за віком. Все це ви зможете дізнатись точніше у інструкторів у вашій автошколі.

Ціни на програми навчання

I

Категорія А

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 7 000
II

Категорія В

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 400
III

Категорія С

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 000

Отримання прав водія в Дніпрі

Перш ніж йти до Сервісного Центру переконайтеся в наявності всіх документів, незалежно від того, хто їх подає, ви чи установа в якій ви навчалися.

При самостійній здачі вам буде необхідно принести цілий перелік документів, що займе чимало часу та сил. У Дніпрі, ви здасте та отримаєте права виключно за місцем проживання у Сервісному Центрі.

На жаль, багато водіїв будучи впевненими у своїх силах купують права водія. Але в подальшому немає гарантій, що знання не поверхневі і ви не постраждаєте від власних поспішних бажань і рішень. Варто отримати кваліфіковану підготовку один раз і бути готовим до будь-яких дорожніх пригод та із завидним спокоєм вирішувати їх у разі виникнення.

Наші принципи

6 причин обрати нашу автошколу
I

Жодних прихованих платежів

Повідомляємо точні суми та строки перед укладанням договору. Є розстрочка платежу.
II

Колектив автошколи

Веселий, стресостійкий та пунктуальний. Навчають як чоловіки, так і жінки.
III

Транспорті засоби

МКП, АКП, електромобілі та симулятор. Чисті та приємно пахнуть. Клімат контроль. Гідропідсилюва
IV

Викладачі та інструктори

Постійно навчаються. Працюють за чек-листом МРЕВ. Онлайн у Telegram. Легко поміняти.
V

Кожному клієнту

Персональний менеджер. Теорія офлайн та онлайн. Широкий вибір груп та адрес. Автосимулятор.
VI

Наші автокласи

Комфортні столи та сидіння. Зручне розташування у місті. Клімат контроль.

Переваги права водія

Передусім ви станете частиною великого міського потоку, незалежно від виду транспорту. Набагато комфортніше сидіти за кермом особистого автомобіля, ніж чекати на маршрутку або тролейбус. Якщо ви зважилися здати на права, пішли в автошколу і вчитеся на категорію А, то у вас буде стимул покращувати навички, а потім і здавати на інші категорії, наприклад, В або навіть С. За наявності всіх категорій буде і більша затребуваність як водія, а означає наступний гідний заробіток чи підробіток. Навіть якщо ви не є щасливим володарем транспортного засобу, права водія стануть поштовхом для якнайшвидшого досягнення заповітної мрії -купівлі машини або мотоцикла. Ви полюбите своє авто і вам це стане приємним час продовженням, а може навіть переросте в постійне захоплення. Ніщо не заважає вам шукати все більше позитивних моментів від отримання прав водія.
Всі ці можливості і більше, відкриються перед вами після здачі на права

Слід зазначити, що зараз у великих мегаполісах як Дніпро, існує безліч автошкіл, з переліку яких ви зможете вибрати найбільш підходящу.
Не бійтеся пробувати щось нове, особливо якщо новим виявиться рішення отримати права водія.

Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: