Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Як швидко реагувати на дорожні знаки

Дорожні знаки – основні покажчики на всіх ділянках, які призначені для руху транспортних засобів. Вивчення саме цієї частини правил дорожнього руху спричиняє складнощі у більшості учнів автошкіл. Отже, як навчитися бачити дорожні знаки і не забувати їх? Саме це питання спробуємо розкрити максимально широко та доступно.

znakvoprosa

Почнемо з того, що дорожня розмітка та знаки – своєрідні підказки, які дають право чи навпаки – забороняють водію транспортного засобу зробити ту чи іншу дію, поїхати у бажаному напрямку, кого пропустити, де скинути швидкість тощо. З їх допомогою Ви з легкістю проїжджатимете завантажені перехрестя, об’їжджатимете аварійні ділянки і уникатимете перевищення швидкості. Спочатку потрібно визначати для себе, де тобі стануть у нагоді ці “підказки”. Якщо ви заїжджаєте на територію гаражного кооперативу, то єдиний момент, що Вас цікавить, – швидкість транспортного засобу на території. Саме цей знак, швидше за все, потрапить Вам на очі. При під’їзді до перехрестя ситуація трохи інша. Для початку потрібно перебудуватися з менш завантаженою смугою, з якої дозволено поворот у потрібну Вам сторону. Щоб усе зробити правильно – підніміть голову вгору – саме над дорогою Ви побачите потрібні покажчики. Також вони розташовані за 20-30м перед перехрестям.

При постійному русі по тому самому маршруту всі дорожні знаки вже стануть як “рідні” і проблема розпізнавання дорожніх знаків зникне сама по собі. Але не варто втрачати пильності, оскільки можна пропустити тимчасовий знак, який, як Ви знаєте, у пріоритеті.

Як розпізнавати знаки на дорозі?

Якщо Вам видали посвідчення водія, після навчання в автошколі Проспект та складання іспитів, то проблем із зором бути не повинно. Щоб не пропустити той чи інший знак цілком достатньо двох аспектів:

– знати місце розташування дорожніх знаків;
– не відволікати свою увагу від керування транспортним засобом.

При такому підході до водіння та концентрації уваги за кермом проблеми розпізнавання дорожніх знаків не виникне. А це, у свою чергу, убереже Вас від штрафів за порушення та дорожніх аварій. Пам’ятайте, як кажуть інструктора з водіння, абсолютно кожен знак, який розташований по місту та за його межами актуальний. Якщо Ви не звернули на нього увагу і все зробили правильно, це свідчить про те, що на даній ділянці Вам просто не потрібна підказка.

Наші принципи

6 причин обрати нашу автошколу
I

Жодних прихованих платежів

Повідомляємо точні суми та строки перед укладанням договору. Є розстрочка платежу.
II

Колектив автошколи

Веселий, стресостійкий та пунктуальний. Навчають як чоловіки, так і жінки.
III

Транспорті засоби

МКП, АКП, електромобілі та симулятор. Чисті та приємно пахнуть. Клімат контроль. Гідропідсилюва
IV

Викладачі та інструктори

Постійно навчаються. Працюють за чек-листом МРЕВ. Онлайн у Telegram. Легко поміняти.
V

Кожному клієнту

Персональний менеджер. Теорія офлайн та онлайн. Широкий вибір груп та адрес. Автосимулятор.
VI

Наші автокласи

Комфортні столи та сидіння. Зручне розташування у місті. Клімат контроль.
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: