Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Як вибрати автошколу?

Як вибрати автошколу у Дніпрі? Щоб стати повноцінним учасником дорожнього руху мало придбати автомобіль. Для цього необхідно отримати знання в галузі правил дорожнього руху, мати практичні навички керування, а також – отримати посвідчення водія відповідної категорії. У цьому допомагає автошкола.

Курси водіння: на що звернути увагу при виборі?

Насамперед перевіряти необхідно ліцензовані автошколи. При виборі, зверніть увагу на відгуки учнів, рейтинг, вартість та курс навчання, вивчити графік проведення лекцій та автопарк, який надається для набуття навичок.

1. Розташування

Щоб зрозуміти, як вибрати автошколу для себе, не мало важливим є її місцезнаходження. Якщо школа знаходиться поряд з вашою роботою або місцем проживання, це дозволить вам повноцінно відвідувати заняття та скоротити кількість перепусток під час навчання.

Близькість розташування навчального закладу дасть вам можливість вирішувати питання, що виникли в найкоротші терміни, консультуватися і дізнаватися додаткову інформацію, не втрачаючи часу на поїздках.

2. Наявність різних категорій

Як вибрати курси водіння? Крім відгуків учнів, рейтингів необхідно перевірити, які категорії охоплює автошкола для навчання.

Вибір залежить від того, яким транспортом ви плануєте керувати.

Більшість автошкіл надають навчання на:

 • Кат. “А” – мототранспорт з об’ємом двигуна від 50 куб.см або електродвигуни, потужність яких перевищує 4кВт.
 • Кат. «А1» – мопеди та моторолери з об’ємом двигуна до 50 куб. см, для електродвигунів норма – не більше 4 кВт.
 • Кат. «В» – легкові автомобілі масою до 3500 кг та кількістю пасажирів не більше 9, включаючи водія.
 • Кат. «С» – вантажні автомобілі масою понад 7,5 т.

Перелік цих категорій ви можете часто бачити на різних сайтах у зв’язку з їх затребуваністю.

3. Вартість навчання

При виборі автошколи не варто зосереджуватись на тій, що надає послуги дуже дешево. Швидше за все, така школа має старі автомобілі, використовує неактуальну інформацію для навчання та застарілу методику. Можливі додаткові витрати. Ціна має бути середньою.

4. Термін навчання в автошколі

Термін навчання в автошколі безпосередньо залежить від Постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. No 229 «Типова навчальна програма підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів» з останніми правками від 22 березня 2017 року.

На основі цієї Програми автошкола здійснює підготовку та перепідготовку водіїв, розробляє робочий курс та плани, які затверджуються територіальним органом з надання сервісних послуг МВС за місцем розташування навчального закладу.

Варто враховувати, що низку категорій можна отримати лише після того, як ви отримали підтверджений термін керування транспортом відповідної категорії.

 • Категорії «A1» (мопеди), «А» (мотоцикли), «В1» (квадроцикли) – термін навчального процесу від 2-х місяців. Повний курс навчання складає 94 години;
 • Категорія «B» (легкові автомобілі) — термін підготовки від 2,5 місяця. Повний курс навчання складає 144 години;
 • Водій категорії «C1» (вантажні автомобілі від 3500 до 7500 кг), «C» (легкові та вантажні автомобілі масою понад 7500 кг) термін навчання від 3 місяців. Повний курс складає 164 години;
 • Категорії D1 (мікроавтобуси, автобуси з кількістю місць не більше 16), D (автобуси, мікроавтобуси з кількістю місць більше 16) термін підготовки від 2-х місяців.

Якщо ви маєте посвідчення водія, і плануєте отримати додаткову категорію, наприклад, перепідготовка кат. “B” на кат. «С» необхідно підтвердити стаж безперервного керування транспортом протягом останнього року. Це може бути довідка з місця роботи із зазначенням авто, на якому Ви працювали, довіреність, видана на Вас з урахуванням річного стажу керування. Термін навчання при перепідготовці – від 2 місяців.

5. Процес навчання

Як вибрати хорошу автошколу?

Процес навчання повинен складатися з п’яти розділів, на які відводиться встановлений програмою школи час, а саме:

 • Будування та технічне обслуговування транспортного засобу.
 • Вивчення Правил Дорожнього Руху.
 • Освоєння основ керування транспортним засобом та вимог безпеки дорожнього руху.
 • Ціка водія.
 • Практичне керування транспортним засобом.

У разі потреби навчальний заклад може змінювати кількість та тривалість теоретичних лекцій. Практичні заняття повинні проводитися індивідуально на майданчиках, обладнаних для навчання водіїв-початківців, а також за погодженими в установленому порядку маршрутами. Під час проведення таких занять, школі необхідно враховувати безпечні умови дорожнього руху та довжину маршруту.

6. Технічна база

Дуже важлива технічна база під час навчання. Автошкола, що надає послуги з підготовки та перепідготовки водіїв, має мати свій власний автопарк. Наявність різних автомобілів – як з МКПП, так і з АКПП, збільшує шанси вибрати для себе найкомфортніший транспорт для занять.

Існує низка вимог до навчальних автомобілів: обов’язкове встановлення спеціального знаку «Навчальний автомобіль» на даху авто, оснащення дублюючими педалями (зчеплення та гальма), а також встановлення додаткового дзеркала заднього виду в салоні.

7. Ліцензія

Обов’язковою умовою для будь-якої автошколи є наявність діючої ліцензії на право ведення освітньої діяльності. Без неї учня не допустять до складання іспитів у Сервісному Центрі або ваше посвідчення можуть просто анулювати. Тому, перш ніж укласти договір з автошколою, та заплатити гроші за навчання перевірте наявність у неї ліцензії.

8. Відгуки

Навіщо потрібно вивчати відгуки?

Щоб вибрати хорошу автошколу, необхідно враховувати кількість відгуків про навчальну установу на сайтах, а також рекомендації ваших друзів та знайомих, що користувалися цими послугами.

Завдяки їм, ви можете дізнатися про якість послуг і вибрати ту автошколу, що відповідає вашим очікуванням.

Ціни на програми навчання

I

Категорія А

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 7 000
II

Категорія В

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 400
III

Категорія С

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 000
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: