Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Автошкола ДТСААФ

Автошкола ДТСААФ у Дніпрі – багаторічний досвід викладання, сучасні методики навчання, повний автопарк транспортних засобів та якісний рівень навчання в одному місці.

Автошкола ДТСААФ

Відвідування автошколи в Дніпрі передбачає процес навчання водінню абсолютно всіх бажаючих сісти за кермо незалежно від досвіду та навичок. Вибираючи ДОСААФ автошколу Ви закладаєте міцну основу не лише самого процесу навчання, а й подальшого розвитку як водія.

Отже, що Вас чекає найближчим часом, якщо ви будете відвідувати уроки водіння в Дніпрі і що від Вас вимагається. З моменту початку навчання з Вами працюватимуть першокласні інструктори. Їхній досвід та професіоналізм перевірено десятками років роботи та сотнями успішних учнів. Вони йдуть у ногу з часом і постійно вдосконалюють свою програму, вносять актуальні зміни та враховують фактори, що впливають на навчання. Ваше бажання навчитися водити авто дуже швидко реалізується, якщо Ви безпосередньо братимете у цьому участь. Яким би першокласним не був викладач – не уважність та відсутність бажання навчитися з боку учнів призведе до втрати часу та відсутності результату. Отже, досягти бажаного можна виключно при двосторонній роботі.

Автошкола ДТСААФ у Дніпрі

Практичні заняття в автошколі ДТСААФ проводяться на відповідному типі транспортного засобу. Якщо Ви записалися на категорію А – на Вас чекають уроки водіння на мопеді. Якщо Ви вибрали категорію Б – легкова машина вже чекає. Для бажаючих освоїти більш габаритний транспорт та отримати права категорії вже готові відповідні машини. Ми виконуємо свою роботу якісно, ​​тому ретельно стежимо за технічним станом транспортних засобів. Перші заняття проводяться на майданчику, де розміщені спецпредмети, що імітують перешкоди, які можуть виникнути в процесі водіння. За успішного проходження тренувальних уроків заняття переносяться на дороги міста. Це дозволяє закріпити отримані навички та звикнути морально до ритму дорожнього руху.

Автошкола ДТСААФ Дніпра – чудове поєднання досвіду та знань, сучасних технологій та методик навчання, вибір транспортних засобів та гарантія досягнення поставлених цілей. Через пару місяців Ви не тільки отримаєте довгоочікувані права або відкриєте нову категорію, але й збагатитеся необхідними знаннями та навичками, які надалі зроблять із Вас гарного водія. Приходьте до нас і Ви не пошкодуєте про зроблений вибір!

У нас постійний набір груп на “A”, “В”, “С”, навчання на права категорії “D”, можливе онлайн навчання в автошколі. Для запису зв’яжіться з менеджером за тел +38 (067) 572-68-42 (Telegram) або залиште заявку на сайті.

Наші принципи

6 причин обрати нашу автошколу
I

Жодних прихованих платежів

Повідомляємо точні суми та строки перед укладанням договору. Є розстрочка платежу.
II

Колектив автошколи

Веселий, стресостійкий та пунктуальний. Навчають як чоловіки, так і жінки.
III

Транспорті засоби

МКП, АКП, електромобілі та симулятор. Чисті та приємно пахнуть. Клімат контроль. Гідропідсилюва
IV

Викладачі та інструктори

Постійно навчаються. Працюють за чек-листом МРЕВ. Онлайн у Telegram. Легко поміняти.
V

Кожному клієнту

Персональний менеджер. Теорія офлайн та онлайн. Широкий вибір груп та адрес. Автосимулятор.
VI

Наші автокласи

Комфортні столи та сидіння. Зручне розташування у місті. Клімат контроль.
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: