Способи зв'язку з нами:
+38 (067) 572-68-42
Способи зв'язку з нами
Телефони:
Режим роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Режим занять:
За розкладом
Соц. мережі та месенджери:


Уроки водіння на автоматі

Уроки водіння на автоматі у Дніпрі – гарний початок для майбутньої зміни транспортного засобу з механічної коробки передач на АКПП. Безсумнівно, практично всі починають свій досвід водія з механічної коробки перемикання передач і, якоюсь мірою, це правильно. Уроки водіння на автоматіЛюдина вчиться не тільки тиснути педалі коли датчик показує певне значення і крутити кермо, а й відчувати машину в цілому. З часом Ви перестаєте глухнути на місці і викликати бурхливу реакцію у водіїв автомобілів, що стоять позаду, світлофори та підйоми не викликають у Вас напад паніки, а для перемикання передачі не обов’язково дивитися на датчики – Ви чудово розумієте коли потрібно переходити на наступну передачу. Це, звичайно, все добре, але автомобіль з коробкою автомат ще краще! На жаль, швидко перебудуватися з одного транспортного засобу на інше здатний далеко не кожен – рефлекс на зміну передачі так просто не зникне, а гробити АКПП у новому автомобілі не дуже хочеться. Але це не привід все життя їздити на механіці, тож давайте шукати вихід із ситуації!

Уроки водіння в Дніпрі на автоматі допоможуть Вам у найкоротші терміни позбутися звички постійно тягнуться до важеля на коробці передач. Природно, що практичні заняття проходитимуть на автомобілі з автоматичною коробкою. Ваша це буде машина або інструктора – не дуже суттєве питання – як Вам буде зручно та комфортно. Підібрати час для проведення занять теж не проблема – кілька уроків у вільний від щоденних справ час і Ви досягли поставленої мети. Головне – викроїти ці кілька годин.

Курси водіння на автоматі

Курси водіння на автоматі у Дніпрі пропонують і в нашій автошколі Проспект! Ми професійно підходимо до своєї роботи і її результати говорять самі за себе – усі наші учні – успішні та впевнені у собі водії транспортних засобів. Безліч наших учнів прийшло з питанням “Як забути про перемикання передачі?” і ми легко вирішуємо цю проблему. Урок водіння на автоматі проходить у спокійній атмосфері. Інструктор чітко і виразно пояснює, що і як потрібно робити, після чого справа доходить до практичних занять. Учень впевнено почувається на місці водія і уважно сприймає всю викладену інформацію. Результат не змушує себе довго чекати – згодом учень, сам того не помічаючи, без проблем веде автомобіль і навіть не думає про перемикання передач, а спокійно і впевнено керує транспортним засобом. Саме на такий результат і налагоджено нашу роботу! Приходьте і ви!

Ціни на програми навчання

I

Категорія А

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 7 000
II

Категорія В

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 400
III

Категорія С

✓ 16 уроків теорії

✓ 10 практичних занять

✓ авторська методика

✓ Бензин

Підсумкова вартість: 11 000
Ще не наважилися?
— потрібна індивідуальна пропозиція?
— немає часу на вибір групи та курсу?
Заповніть
форму праворуч і наш менеджер в оперативному режимі вам допоможе!
Напишіть тут ваш номер телефону: